Ogłoszenie

Padłeś? Powstań!



I oto wróciła Iryska by ożywić nasze forum :D.

Planowane zmiany?
- czasowe zmniejszenie obszaru gry
- reklama

Więcej informacji w dziale ZMIANY!

#1 2013-07-09 22:57:30

Ryuko

Szczur lądowy

Zarejestrowany: 2013-07-08
Posty: 147
Bandera: Brak
Ranga: Brak
Gildia: Brak
Status: Uprowadzony

Nasze sny.

Siem :3 To znowu ja xD A więc... Tutaj piszemy o swoich snach, nawet jeśli są bez sensu, taktu i ładu. xD

Mi się ostatnio śniło, że zmieniłam się w kamień i jakiś koleś cały czas mnie kopał aż w końcu się wnerwiłam i zmieniłam w big banana i swoją własną skórkę podłożyłam mu pod nogi to się wyglebał. xD

~Niedługo CND moich dziwnych snów.


Ekwipunek: scyzoryk (kieszeń płaszcza), mieszek z pieniędzmi (płaszcz), szpada (przy pasie), pistolet (to samo), naboje ok. 30 (w kieszeni płaszcza), zioła, różne leki, dokumenty, nóż (w torbie).

Offline

 

#2 2013-07-17 18:10:36

 Shadow

Szczur lądowy

46073672
Zarejestrowany: 2013-07-11
Posty: 156
Bandera: Brak
Ranga: S
Gildia: Nope
Status: Prawie trzeźwa

Re: Nasze sny.

Cóż... Interesujące. xD
Mnie natomiast śniło się, że jestem chłopakiem w czarnych włosach i goni mnie silny blondyn z automatem... (If you know what I mean) Skończyło się na tym, że wybiegłam na ulicę, blondyn za mną i samochód go potrącił.
A szkoda, taki ładny był. Zarówno chłopak jaki i samochód. xD


Ekwipunek: średniej wielkości sakiewka z pieniędzmi (lewa kieszeń spodni), pistolet (prawa kieszeń spodni), scyzoryk (prawa kieszeń spodni), naboje do pistoletu x20 (prawa kieszeń spodni), rapier (przyczepiony do spodni), butelka rumu (za koszulą).

http://i.imgur.com/SU8wuZt.gif

Offline

 

#3 2013-09-21 11:48:15

Ryuko

Szczur lądowy

Zarejestrowany: 2013-07-08
Posty: 147
Bandera: Brak
Ranga: Brak
Gildia: Brak
Status: Uprowadzony

Re: Nasze sny.

Śniło Ci się, że byłaś Izayą? I gonił Cię Shizuś? Fajny sen xD Nie no serio fajny. xD
Dobra mi się śniło, że Było dwóch kolesi zamkniętych w szafie, paczali się jak się jakiś kolo z babką sekszą i jeden miał złote oczy a drugi niebieskie. Ten z niebieskimi pomyślał, że gdyby złoto-oki był tygrysem rzuciłby się na niego i rozszarpał na strzępy. Potem cos tam było i w gruncie rzeczy oni wyszli z tej szafy ale fejsów nie było widać i porobili zdjęcia jak oni się, i ich szantażowali. Zdobyli majątek świata i byli happy do końca życia.
Koniec tego gówna * ludzie w tle*  ~ Fuck yeach!~

Może kiedyś CND dziwnych snów nastąpi xD


Ekwipunek: scyzoryk (kieszeń płaszcza), mieszek z pieniędzmi (płaszcz), szpada (przy pasie), pistolet (to samo), naboje ok. 30 (w kieszeni płaszcza), zioła, różne leki, dokumenty, nóż (w torbie).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pdm.pun.pl www.realnet.pun.pl www.backstreetboyscorner.pun.pl www.matpg.pun.pl www.psychowsparcie.pun.pl