Ogłoszenie

Padłeś? Powstań!



I oto wróciła Iryska by ożywić nasze forum :D.

Planowane zmiany?
- czasowe zmniejszenie obszaru gry
- reklama

Więcej informacji w dziale ZMIANY!

#1 2013-07-09 22:47:10

Ryuko

Szczur lądowy

Zarejestrowany: 2013-07-08
Posty: 147
Bandera: Brak
Ranga: Brak
Gildia: Brak
Status: Uprowadzony

Wakacje.

Jak sam temat wskazuje możemy tutaj pogadać o wakacjach.
A więc jak wam mijają wakacje? Fajnie się zaczęły? Jak zamierzacie je spędzić? xD

Moje mijają fajnie, zaczęły się też fajnie, cóż tego jeszcze nie wiem. xD


Ekwipunek: scyzoryk (kieszeń płaszcza), mieszek z pieniędzmi (płaszcz), szpada (przy pasie), pistolet (to samo), naboje ok. 30 (w kieszeni płaszcza), zioła, różne leki, dokumenty, nóż (w torbie).

Offline

 

#2 2013-07-11 13:46:44

 Mathias Blood

GM

47982010
Zarejestrowany: 2013-07-07
Posty: 124
Bandera: Czarna Rozpacz
Ranga: Kapitan
Gildia: Piracka
Status: Pijany

Re: Wakacje.

Heh, u mnie podobnie. Zaczęło się sympatycznie i mam nadzieję, że utrzyma się do końca.


Ekwipunek: schiavona (przypięta do pasa), wisiorek (szyja), 3 butelki rumu (jedna w dłoni pozostałe obok).

Offline

 

#3 2013-07-12 03:02:58

 Shadow

Szczur lądowy

46073672
Zarejestrowany: 2013-07-11
Posty: 156
Bandera: Brak
Ranga: S
Gildia: Nope
Status: Prawie trzeźwa

Re: Wakacje.

U mnie wakacje też fajnie mijają. Jak jest tylko ciepło na dworze, to albo idę na plażę, albo na ryby, zależy, jaki jest prąd wodny. Takie są zalety mieszkania na wyspie... Jednak największą wada są turyści i ciągły wiatr... Do którego i tak się już przyzwyczaiłam.


Ekwipunek: średniej wielkości sakiewka z pieniędzmi (lewa kieszeń spodni), pistolet (prawa kieszeń spodni), scyzoryk (prawa kieszeń spodni), naboje do pistoletu x20 (prawa kieszeń spodni), rapier (przyczepiony do spodni), butelka rumu (za koszulą).

http://i.imgur.com/SU8wuZt.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.matpg.pun.pl www.pdm.pun.pl www.costam.pun.pl www.realnet.pun.pl www.psychowsparcie.pun.pl